Firmamız 1998 yılında ferforje demir ürünleri ve inşaat mobilyaları imalatı ile üretime başlamıştır ve üstün başarılara imza atmıştır. 2015 yılında farklı araştırmalar yaparak günümüzde insanların hangi tarz üretimlere ihtiyaçları olduğunu saptamıştır.

          Bu zaman diliminde gerek konutların eksik mimarisinden, gerek maliyetlerdeki artışlardan ve müteahhitlerin ticari düşüncelerinden konutlar hızla küçülmeye başladığını gözlemledik. Buna istinaden insanların yaşam alanlarında en fazla yeri de mobilyaların kapladığını hepimiz görüyoruz.Çalışmalarımızı bu yöne odaklayıp, bizimde başarılı olduğumuz üretim sistemi olduğu için iki yıl gibi bir süre çeşitli testlerinde içinde bulunduğu ar-ge çalışmalarının neticesinde patentle sonuçlandırdığımız onlarca mekanizma ve mobilya üretimine geçmiş bulunuyoruz. 2017 yılı itibari ile CS ACROBED tescilli adı ile kurduğumuz firmamızda, akıllı mobilya,duvar yatakları,dar mekan mobilyaları, masa yatak kombinasyonları ve gizli yatak isminde tabirlendirilen maksimum alan tasarrufu sağlayan mobilyaların üretimine başlamıştır.

          Hedefimiz; değerli müşterilerimize ve kullanıcılara bu dönüşebilen mobilyaların işlevselliğini doğru tanımlayarak, kaliteli, güvenli ve uzun ömürlü üretimlerimizle buluşturup en iyi hizmeti sunmaktır.